Twoja baza wiedzy, informacji i inspiracji

Tworzymy niezrównane doświadczenia wizualne

Projektowanie wizerunku dla marek z charakterem

Studio brandingowe | Projektujemy od 2017

Jesteś tutaj, ponieważ…

Posiadasz własną markę lub pomysł na biznes i potrzebujesz kogoś, kto nada mu wizualny kierunek. Współpraca z Voska Studio oznacza zrobienie pierwszego kroku w kierunku zbudowania silnej marki, która zapada w pamięci odbiorców.

01 IDENTYFIKACJA WIZUALNA

Spójność
Styl
Unikalność

Tworzymy wyrafinowaną kreację dla przedsiębiorców, którzy chcą przenieść swój biznes na wyższy poziom. Projektujemy wizerunek marki, który opowiada historię, podkreśla walory i skupia liczne grono odbiorców.

02 WEB DESIGN

Funkcjonalność
Niebanalność
Piękno

Strona internetowa to pierwsze miejsce, którego szukają Twoi odbiorcy. Projektujemy funkcjonalne, które wyróżniają się niebanalnym stylem i charakterem. Dbamy o to, aby każdy szczegół był 100% dopracowany i zadowalał nawet najbardziej wymagającego odbiorcę.

03 SOCIAL MEDIA

Odkrycie
Charakter
Czas

Obecność w social mediach jest dzisiaj obowiązkowa, ale potrafi być nie lada wyzwaniem dla twórcy. Dlatego też ułatwiamy kreowanie postów, poprzez zestawy gotowych szablonów skrojonych na miarę potrzeb danej marki.

Nasze
projekty

Twój kreatywny partner

Jako właścicielka firmy i projektantka – Joanna rozumie jak ważne jest budowanie wzajemnego zaufania i ile znaczy powierzenie własnej marki w ręce designera. Jako Twój kreatywny partner znajduje połączenia piękna i funkcjonalności, tworząc przy tym niepowtarzalne wrażenia wizualne.
Nie mogłam sobie wyobrazić lepszego rezultatu niż ten, który uzyskaliśmy.
Nie mogłam sobie wyobrazić lepszego rezultatu niż ten, który uzyskaliśmy dzięki zaangażowaniu Pani Joanny w opracowanie projektu strony internetowej i identyfikacji wizualnej. Serdecznie dziękuję za profesjonalizm i kreatywność, które sprawiły, że jestem niezwykle zadowolona z efektów.
mgr inż. arch. Marta Rybicka
Rybicka Wnętrza
Studio tworzone przez ludzi z pasją oraz chęcią tworzenia wyjątkowych rzeczy.
Współpraca przebiegła bardzo sprawnie i przyjemnie. Przede wszystkim duże zrozumienie oraz zasoby kreatywności. Studio tworzone przez ludzi z pasją oraz chęcią tworzenia wyjątkowych rzeczy. Jak najbardziej polecam 🙂
Anna Wójcicka–Legień
Coucou Interiors
Szukałam firmy, która podkreśli charakter mojej marki wyciągając esencje z tego kim jestem i jaki mam gust, i dziś mogę śmiało powiedzieć, że Voska Studio spełniło to oczekiwanie.
Voska Studio opracowała identyfikację wizualną mojej marki. Miałam poczucie, że Studio bardzo dba o moje zadowolenie ze współpracy i nie pozostawia moich wątpliwości bez odpowiedzi. Cały czas czułam się zaopiekowana, kontakt był zawsze bardzo profesjonalny i sprawny. Jeśli zastanawiasz się nad powierzeniem swojej marki profesjonalistom, to nie szukaj dalej. Ja jestem zachwycona efektem końcowym!!!
Basia Józefiak
Stylistka
Styl pracy i wyczucie estetyki Pani Joanny idealnie wpisał się w potrzeby naszej marki, a projekt spełnił wszystkie oczekiwania.
Bardzo się cieszę, że trafiłam na Voska Studio. Styl pracy i wyczucie estetyki Pani Joanny idealnie wpisał się w potrzeby naszej marki, a projekt spełnił wszystkie oczekiwania. Pani Joanna bardzo rzetelnie układa i realizuje harmonogram pracy, dostarcza wszystkie elementy projektu w terminie, a przede wszystkim tworzy piękne, kreatywne rozwiązania. Bardzo polecam jej usługi wszystkim markom, które stawiają swoje pierwsze kroki.
Anna Swatek
Sensumi
Efekt końcowy przerósł moje oczekiwania...
Współpraca z firmą Voska to jedna z lepszych, baa nawet najlepsza współpraca jakiej miałam okazję doświadczyć w trakcie prowadzenia mojego biznesu. Poza tym, że efekt końcowy przerósł moje oczekiwania, to muszę podkreślić ogromny profesjonalizm i podejście firmy do klienta, które ja właśnie jako klient bardzo cenię. Bardzo dziękuje za współpracę i polecam wszystkim!
Patrycja Nabiałek
Emily
Identyfikacja wizualna, którą przygotowała dla mojej marki Pani Joanna jest przepiękna, spójna, estetyczna i tworzy taki klimat jaki sobie wymarzyłam.
Bardzo spodobał mi się klimat i styl w jakim Voska Studio tworzy swoje realizacje, stąd mój wybór. Natomiast Pan Mateusz przygotował wspaniały, rozbudowany technicznie, ale przede wszystkim estetyczny i spójny sklep internetowy, co nie jest łatwym zadaniem. Marka i sklep na pewno wyróżnią się na rynku oryginalnością. Jestem bardzo zadowolona ze współpracy, która była efektywna, precyzyjna oraz dostosowana do moich potrzeb.
Adrianna Ludwig
Limonette