o nas

Jesteśmy niewielkim studiem kreatywnym, które kreuje wizerunek małych i dużych marek

Praca, która jest pasją

Voska Studio powstało z zamiłowania do sztuki i designu. W wyniku zbierania inspiracji z całego świata oraz obserwacji rynkowych trendów kreacja stała się faktem. Tworzymy studio kreatywne, które pomaga małym i dużym markom w kreowaniu wizerunku.

Nowoczesna kreacja

Oryginalne rozwiązania oraz unikatowy styl to cechy naszego studia. Tworzymy zróżnicowaną i dopasowaną ofertę pod indywidualne potrzeby naszych klientów. Profesjonalizm to dla nas priorytet. Zawsze chcemy sprostać oczekiwaniom klienta. Wszystkie realizacje mają być powodem do dumy – i Twojej, i naszej, bo tworzymy dla Ciebie.

indywidualne podejście

Współpracujemy z dużymi, ale także z pasjonującymi i zaangażowanymi małymi firmami. Do każdej marki podchodzimy indywidualnie.

#owner

Mam na imię Joanna. Wraz z moim zespołem tworzymy oprawę wizualną firm z całej Polski. Wierzę, że zostałam powołana do tego, aby tworzyć. Projektowanie od zawsze było moją pasją. Inspiruje mnie minimalizm, ale także styl boho, ciepłe kolory, naturalne światło, odważne wzory i kwiatowe motywy. Voska to spełnienie moich marzeń i realizacja celów.

logo, identyfikacja wizualna marki, projektowanie identyfikacji, branding
projektowanie graficzne, oferta, identyfikacja wizualna, projektowanie stron internetowych, usługi

Z miłości do sztuki i designu

Jesteśmy pracownią kreatywną tworzącą produkty umilające codzienność. Poznaj naszą markę Paperlane.

Uwielbiamy współpracować z pasjonującymi i zaangażowanymi firmami, które chętnie rozwijają swoją markę.
Opowiedz nam o swojej wizji.