Kreatywny partner dla przedsiębiorców stawiających wizerunek marki na pierwszym miejscu

JOANNA KLUPŚ
PROJEKTANT GRAFICZNY / ZAŁOŻYCIELKA MARKI

Ukończyłam Edukację Artystyczną na Wydziale Architektury Politechniki Poznańskiej ze specjalnością Projektowanie graficzne i uzyskałam tytuł magistra sztuki. Tworzę oprawę wizualną firm z całej Polski. Voska Studio to spełnienie moich marzeń i realizacja celów.

Projektowanie od zawsze było moją pasją. Od dziecka nazywają mnie artystyczną duszą. Uwielbiam prostotę, z nutką elegancji i nonszalancji. Moim celem jest: pomóc innym właścicielom firm z pasją osiągnąć sukces poprzez tworzenie unikatowych identyfikacji wizualnych, które reprezentują ducha marki i podkreślają jej charakter. Projekty, które wykonuję jasno określają cel, inspirują i pomagają wyróżnić się w tłumie.

Połączyła nas miłość do designu

MATEUSZ KLUPŚ
WEB MASTER / programista

Ukończyłem Wyższą Szkołę Bankową w Poznaniu na kierunku Informatyka z tytułem inżyniera. Programowanie to moja pasja. W naszej firmie czuwam nad projektami stron internetowych. Ciekawią mnie nowe technologie. Spędzam mnóstwo czasu na poszukiwaniu nowych rozwiązań, dzięki temu Voska nieustannie rozwija skrzydła i poszerza swój zakres usług w dziedzinie projektowania stron internetowych.

 

Prywatnie jesteśmy małżeństwem, a w pracy uzupełniamy się jako zgrany team designerów.