Budujemy marki, w których estetyka i funkcjonalność tworzą spójną tożsamość wizualną

( dowiedz się kim jesteśmy )

Spójna identyfikacja wizualna to klucz do sukcesu. Uważamy, że każdy projekt powinien być jednocześnie funkcjonalny, oryginalny i przyciągający uwagę. Naszym celem jest wsłuchanie się w potrzeby marek, dla których projektujemy. Nasz kolektyw klientów obejmuje szeroką gamę branż, które łączą dwie cechy: pasja do tworzenia i świadome wykonywanie swojej pracy.

Voska studio

Twój kreatywny partner

Moją misją jest stworzenie dla Ciebie kompleksowego projektu, ale także pokazanie Ci, że funkcjonalność i piękno mogą iść w parze. Sprawię, że poczujesz pewność, a korzystanie z projektu będzie dla Ciebie przyjemnością. Będziemy współpracować nad badaniami Twojej marki, a następnie stworzę wizualne wrażenia, które wyróżnią Twój biznes na tle konkurencji. Przekonasz się, że projekt nie jest kwestią przypadku, a przemyślanym tworem, który przenosi na wyżyny sukcesu.

Ukończyłam Edukację Artystyczną na Wydziale Architektury Politechniki Poznańskiej ze specjalnością projektowanie graficzne i uzyskałam tytuł magistra sztuki. Projektuję oprawę wizualną firm z całej Polski. Wierzę, że zostałam powołana do tego, aby tworzyć. Projektowanie od zawsze było moją pasją. Voska to spełnienie moich marzeń i realizacja celów. Od dziecka nazywają mnie artystyczną duszą. Uwielbiam prostotę, z nutką elegancji i nonszalancji. Moim celem jest: pomóc innym właścicielom firm z pasją osiągnąć sukces poprzez tworzenie unikatowych identyfikacji wizualnych, które reprezentują ducha marki i podkreślają jej charakter. Projekty, które tworzę jasno określają cel, inspirują i pomagają wyróżnić się w tłumie.

Joanna Klupś

projektantka graficzna + założycielka marki

Ukończyłem Wyższą Szkołę Bankową w Poznaniu na kierunku Informatyka z tytułem inżyniera. Programowanie to moja pasja. W naszej firmie czuwam nad projektami stron internetowych. Ciekawią mnie nowe technologie. Spędzam mnóstwo czasu na poszukiwaniu nowych rozwiązań, dzięki temu Voska nieustannie rozwija skrzydła i poszerza swój zakres usług w dziedzinie projektowania stron internetowych.

Mateusz Klupś

programista + webmaster

Sprawdź, czy jesteśmy tym, czego szukasz