Jesteśmy niewielkim studiem kreatywnym, które kreuje wizerunek małych i dużych marek

Voska Studio powstało z zamiłowania do sztuki i designu. W wyniku zbierania inspiracji z całego świata oraz obserwacji rynkowych trendów kreacja stała się faktem. Tworzymy studio kreatywne, które pomaga małym i dużym markom w kreowaniu wizerunku.

Cechują nas oryginalne rozwiązania oraz unikatowy styl. Przygotowujemy zróżnicowaną i dopasowaną ofertę pod indywidualne potrzeby naszych klientów. Naszym celem jest sprostanie Twoim oczekiwaniom i zadbanie o wizerunek Twojej marki. Zależy nam, by wszystkie realizacje były powodem do dumy – zarówno Twojej, i naszej. Kompleksowo obsługując Twoja markę, chcemy stać się partnerem biznesowym, dla którego sukces Twojej marki jest tak samo ważny, jak nasz własny.

Nasze wartości

pasja
indywidualny styl
estetyka
dbałość o szczegóły
równowaga

Za kulisami

Miło Cię poznać. Jesteśmy właścicielami Voska Studio i prawdziwymi pasjonatami naszej pracy. Prywatnie jesteśmy małżeństwem, uwielbiamy spacery, długie rozmowy, a wolne wieczory wypełniamy nietuzinkowymi serialami. W pracy uzupełniamy się jako zgrany team web designerów.

Główny projektant graficzny oraz założycielka marki

Joanna

Ukończyłam Edukację Artystyczną na Wydziale Architektury Politechniki Poznańskiej ze specjalnością Projektowanie graficzne i uzyskałam tytuł magistra sztuki. Tworzę oprawę wizualną firm z całej Polski. Wierzę, że zostałam powołana do tego, aby tworzyć. Projektowanie od zawsze było moją pasją. Uwielbiam lekkie formy, inspiruje mnie minimalizm, ale także styl boho, ciepłe kolory, naturalne światło, odważne wzory i kwiatowe motywy. Voska to spełnienie moich marzeń i realizacja celów.

logo, identyfikacja wizualna marki, projektowanie identyfikacji, branding

Web designer

Mateusz

Ukończyłem Wyższą Szkołę Bankową w Poznaniu na kierunku Informatyka z tytułem inżyniera. Programowanie to moja pasja. W naszej firmie czuwam nad projektami stron internetowych. Ciekawią mnie nowe technologie. Spędzam mnóstwo czasu na poszukiwaniu nowych rozwiązań, dzięki temu Voska nieustannie rozwija skrzydła i poszerza swój zakres usług w dziedzinie projektowania stron internetowych.