Jesteśmy niewielkim studiem kreatywnym, które kreuje wizerunek małych i dużych marek

Poznaj głównego projektanta graficznego oraz właściciela marki

Mam na imię Joanna. Ukończyłam Edukację Artystyczną na Wydziale Architektury Politechniki Poznańskiej ze specjalnością Projektowanie graficzne i uzyskałam tytuł magistra sztuki. Tworzę oprawę wizualną firm z całej Polski. Wierzę, że zostałam powołana do tego, aby tworzyć. Projektowanie od zawsze było moją pasją. Uwielbiam lekkie formy, inspiruje mnie minimalizm, ale także styl boho, ciepłe kolory, naturalne światło, odważne wzory i kwiatowe motywy. Voska to spełnienie moich marzeń i realizacja celów.

Zapraszam Cię do współpracy

Joanna Klupś - Projektant graficzny / właścicielka studia

logo, identyfikacja wizualna marki, projektowanie identyfikacji, branding
logo, identyfikacja wizualna marki, projektowanie identyfikacji, branding

Praca, która jest pasją

Voska Studio powstało z zamiłowania do sztuki i designu. W wyniku zbierania inspiracji z całego świata oraz obserwacji rynkowych trendów kreacja stała się faktem. Tworzymy studio kreatywne, które pomaga małym i dużym markom w kreowaniu wizerunku.

Nowoczesna kreacja

Cechują nas oryginalne rozwiązania oraz unikatowy styl. Przygotowujemy zróżnicowaną i dopasowaną ofertę pod indywidualne potrzeby naszych klientów. Naszym celem jest sprostanie Twoim oczekiwaniom i zadbanie o wizerunek Twojej marki. Zależy nam, by wszystkie realizacje były powodem do dumy – zarówno Twojej, i naszej. Kompleksowo obsługując Twoja markę, chcemy stać się partnerem biznesowym, dla którego sukces Twojej marki jest tak samo ważny, jak nasz własny.