Opakowanie produktu

Przyciągnij uwagę interesującym opakowaniem

Etykieta oraz opakowanie to pierwszy element, na który odbiorca zwraca uwagę przed zakupem produktu.

Proces projektowania

Brief to najważniejszy element, potrzebny do wykonania projektu opakowania Twojego produktu. Jest to ankieta projektowa, która ułatwi nam zapoznanie się z Twoimi preferencjami i oczekiwaniami wizualnymi. Dzięki niej będziemy mogli szczegółowo wycenić Twój projekt.

Po zaakceptowaniu przez Ciebie naszej wyceny, wyślemy Ci umowę o wykonanie projektu. Przesłany wcześniej przez Ciebie brief jest również załącznikiem umowy. To on określa Twoje oczekiwania, dlatego ważne jest, aby został dokładnie wypełniony. Wszystkie informacje zawarte w briefie objęte są klauzulą poufności i zostaną wykorzystane wyłącznie na potrzeby przygotowania projektu. 

Analiza rynku to nic innego jak przegląd konkurencji. Zależy nam, aby wykonywany dla Ciebie projekt był wyjątkowy i niepowtarzalny. Dlatego też analizujemy obecny rynek, aby móc stworzyć dla Ciebie unikalną oprawę graficzną produktu, która w pełni spełni Twoje oczekiwania.

Tworzymy 2 koncepcje Twojego opakowania, z których będziesz mógł wybrać właściwy kierunek wizualny.

Po wybraniu jednego z zaprezentowanych projektów jest czas na wprowadzenie ewentualnych poprawek. W cenie oferujemy 3 poprawki. Dopracujemy opakowanie według Twoich preferencji w najdrobniejszym szczególe, tak aby w pełni sprostać Twoim oczekiwaniom.

Po wszelkich poprawkach opakowanie Twojego produktu jest już w pełni ukończone. Jest to moment ostatecznej akceptacji projektu.

Ukończony i zaakceptowany przez Ciebie projekt opakowania zapisujemy w formacie i wymiarach koniecznych do realizacji druku.

Na tym etapie pozostaje tylko płatność za wykonany projekt oraz przekazanie praw autorskich. 

Poniższy formularz pozwoli nam poznać Twoje oczekiwania odnośnie projektu

Ankieta dotycząca projektu jest niezbędnym elementem naszej pracy. Wypełnij ją dokładnie, abyśmy mogli sprostać Twoim oczekiwaniom i wykonać opakowanie idealnie pasujące do Twojego produktu. Wszystkie informacje zawarte w briefie objęte są klauzulą poufności i zostaną wykorzystane wyłącznie na potrzeby przygotowania projektu.

Uwielbiamy współpracować z pasjonującymi i zaangażowanymi firmami, które chętnie rozwijają swoją markę.
Z przyjemnością zaprojektujemy opakowanie dla Twojego produktu.​