To, co doceniam ogromnie od początku współpracy to bardzo zorganizowany proces, terminowość i szybka reakcja.

Ze względu na swój zawód miałam okazję współpracować z kilkoma firmami tworzącymi strony www i Voska Studio przebija je wszystkie. Na współpracę zdecydowaliśmy się ze względu na design – jesteśmy zachwyceni nową stroną zarówno pod kątem wizualnym jak i tym, że cały proces był dzięki Wam przyjemnością, a Wasze projekty są spójne z naszym gustem. Nawet nie wiemy kiedy, akceptując projekty kolejnych podstron lada moment mieliśmy gotową, zaprogramowaną stronę. Strona ma wdrożony system rezerwacyjny i na początkowym etapie testowania Mateusz reagował natychmiastowo na wszystkie zgłaszane potencjalne problemy. Zdecydowanie polecamy i będziemy w przyszłości korzystać z Waszych usług (jak tylko uda się złapać u Was terminy ahaha:)). Dziękujemy ogromnie i trzymamy kciuki za rozwój i przede wszystkim za to, aby zawsze udawało Wam się utrzymać takie podejście do Klienta! :)

Tu Domek

Domki na wynajem

Identyfikacja wizualna, którą przygotowała dla mojej marki Pani Joanna jest przepiękna, spójna, estetyczna i tworzy taki klimat jaki sobie wymarzyłam.

Bardzo spodobał mi się klimat i styl w jakim Voska Studio tworzy swoje realizacje, stąd mój wybór. Identyfikacja wizualna, którą przygotowała dla mojej marki Pani Joanna jest przepiękna, spójna, estetyczna i tworzy taki klimat jaki sobie wymarzyłam. Natomiast Pan Mateusz przygotował wspaniały, rozbudowany technicznie, ale przede wszystkim estetyczny i spójny sklep internetowy, co nie jest łatwym zadaniem. Marka i sklep na pewno wyróżnią się na rynku oryginalnością. Jestem bardzo zadowolona ze współpracy, która była efektywna, precyzyjna oraz dostosowana do moich potrzeb.

Adrianna Ludwig

właścicielka marki Limonette

Joanna to profesjonalistka w każdym calu...

Joanna to profesjonalistka w każdym calu… a Jej zdjęcia się przepiękne… Współpraca z Nią to czysta przyjemność… bez zbędnych formalności, bez miliona zbędnych spotkań, telefonów, ustaleń… prosto i do rzeczy, co w tym zwariowanym świecie ma swoje niewątpliwe atuty. SAMYCH SUKCESÓW W KOLEJNYCH SESJACH, Joanno! Polecamy z całego serca!!!

Iwona Podrazka

właścicielka marki Oh So Bello

Efekt końcowy przerósł moje oczekiwania...

Współpraca z firmą Voska to jedna z lepszych, baa nawet najlepsza współpraca jakiej miałam okazję doświadczyć w trakcie prowadzenia mojego biznesu. Poza tym, że efekt końcowy przerósł moje oczekiwania, to muszę podkreślić ogromny profesjonalizm i podejście firmy do klienta, które ja właśnie jako klient bardzo cenię. Bardzo dziękuje za współpracę i polecam wszystkim!

Patrycja Nabiałek

właścicielka marki Emily

Styl pracy i wyczucie estetyki Pani Joanny idealnie wpisał się w potrzeby naszej marki, a projekt spełnił wszystkie oczekiwania.

Bardzo się cieszę, że trafiłam na Voska Studio. Styl pracy i wyczucie estetyki Pani Joanny idealnie wpisał się w potrzeby naszej marki, a projekt spełnił wszystkie oczekiwania. Pani Joanna bardzo rzetelnie układa i realizuje harmonogram pracy, dostarcza wszystkie elementy projektu w terminie, a przede wszystkim tworzy piękne, kreatywne rozwiązania. Bardzo polecam jej usługi wszystkim markom, które stawiają swoje pierwsze kroki.

Anna Swatek

właścicielka marki Sensumi

Logo jest strzałem w dziesiątkę! Nie bez powodu zdecydowałam się, aby po ukończeniu projektu identyfikacji wizualnej, Voska Studio zajęło się również pracą nad moją stroną internetową.

Jestem bardzo zadowolona zarówno z rezultatów współpracy jak i całego jej przebiegu. Świetny kontakt z Panią Joanną, pozwolił na wypracowanie kompromisu dotyczącego czcionek, tak, żeby były czytelne (to dla mnie ważne) i jednocześnie współgrały z innymi elementami marki. Logo jest strzałem w dziesiątkę! Nie bez powodu zdecydowałam się, aby po ukończeniu projektu identyfikacji wizualnej, Voska Studio zajęło się również pracą nad moją stroną internetową.

Joanna Skwierczyńska

właścicielka marki Sober Polish Girl

Lepszego partnera niż Voska Studio nie mogłam sobie wymarzyć na początku mojej przygody ze swoją pierwszą w życiu stroną internetową.

Lepszego partnera niż Voska Studio nie mogłam sobie wymarzyć na początku mojej przygody ze swoją pierwszą w życiu stroną internetową. To bardzo ważne kto Cię wspiera i prowadzi cierpliwie za rękę, gdy jesteś na początku drogi. Bardzo polecam!

Anna Sambor

właścicielka marki GRUSHKA.pl

Szukałam firmy, która podkreśli charakter mojej marki wyciągając esencje z tego kim jestem i jaki mam gust, i dziś mogę śmiało powiedzieć, że Voska Studio spełniło to oczekiwanie.

Voska Studio opracowała identyfikację wizualną mojej marki. Szukałam firmy, która podkreśli charakter mojej marki wyciągając esencje z tego kim jestem i jaki mam gust, i dziś mogę śmiało powiedzieć, że Voska Studio spełniło to oczekiwanie. Miałam poczucie, że Studio bardzo dba o moje zadowolenie ze współpracy i nie pozostawia moich wątpliwości bez odpowiedzi. Cały czas czułam się zaopiekowana, kontakt był zawsze bardzo profesjonalny i sprawny. Jeśli zastanawiasz się nad powierzeniem swojej marki profesjonalistom, to nie szukaj dalej. Ja jestem zachwycona efektem końcowym!!!

Basia Józefiak

stylistka

Asia i Mateusz to nie tylko zespół, który coś wykona! To po prostu coś WIĘCEJ.

Co by tu dużo pisać! Znamy się już ponad rok i jest to świetna współpraca! Zaczęliśmy od grafik na social media, stworzyliśmy nową stronę internetową. Jestem osobą, którą co jakiś czas potrzebuje dokonać zmian i jeśli się zgłaszam z nimi do Voska – to zawsze mogę liczyć na szybką realizację. TERMINOWOŚĆ – specjalnie napisane z dużych, bo tylko oni się trzymają terminów, wsparcie, pomoc i wyrozumiałość. Asia i Mateusz to nie tylko zespół, który coś wykona! To po prostu coś WIĘCEJ. Podpowiedzą, co warto zrobić, poprawią w kryzysowym momencie usterki na stronie. Duża KREATYWNOŚĆ i POWIEW świeżości w informatyce to właśnie Voska Studio! Jeśli tylko mogę, to ich polecam i polecać będę. Bardzo Wam dziękuję za Waszą pracę i to, co robicie, ponieważ ROBICIE TO DOBRZE!

Mateusz Ćwiek

właściciel marki MAQTT

Studio tworzone przez ludzi z pasją oraz chęcią tworzenia wyjątkowych rzeczy.

Współpraca przebiegła bardzo sprawnie i przyjemnie. Przede wszystkim duże zrozumienie oraz zasoby kreatywności. Studio tworzone przez ludzi z pasją oraz chęcią tworzenia wyjątkowych rzeczy. Jak najbardziej polecam :)

Anna Wójcicka–Legień

założycielka pracowni Coucou

TWOJA OPINIA

Chcesz podzielić się opinią? Skorzystaj z formularza