Proces projektowania

Każdy projekt z zakresu brandingu i web designu, przebiega według tych samych kroków współpracy

01

Formalności

Brief to najważniejszy element, potrzebny do wykonania Twojej identyfikacji wizualnej lub strony internetowej. Jest to ankieta, która ułatwi nam zapoznanie się z Twoimi preferencjami wizualnymi.

Brief jest załącznikiem do umowy, dlatego ważne, abyś wypełnił go rzetelnie. Po zapoznaniu się z wypełnionym przez Ciebie briefem, wyślemy Ci umowę.

Poprosimy Cię o przedpłatę w wysokości 30% kwoty ostatecznej projektu. Przedpłata ma na celu rezerwację czasu na przygotowanie Twojego projektu. Jest dla nas również gwarancją, że podchodzisz do projektu poważnie i zależy Ci na dobrej współpracy.

02

Projekt

Realizację projektu rozpoczynamy od analizy rynku i tworzenia koncepcji. Zależy nam, aby Twoja marka wyróżniała się wśród konkurencji.

Każdy projekt przebiega według określonych etapów, a każdy etap jest z Tobą na bieżąco konsultowany. Po akceptacji danego etapu, przechodzimy do następnego.

Dopracujemy Twój projekt tak, abyś był w pełni zadowolony z efektu końcowego.

03

Zakończenie

Po ostatecznej akceptacji projektu otrzymasz od nas fakturę końcową do opłacenia pozostałej kwoty projektu. Z dniem dokonania zapłaty otrzymasz majątkowe prawa autorskie do wykonanego projektu.

Po otrzymaniu zapłaty za wykonany projekt, przekażemy Ci:

– w przypadku projektu logo i identyfikacji wizualnej: wszystkie niezbędne pliki z projektem,

– w przypadku strony internetowej: wszystkie niezbędne dostępy do strony.

logo, identyfikacja wizualna marki, projektowanie identyfikacji, branding