• Odkrycie 01

  Każdy projekt z zakresu brandingu i web designu, przebiega według tych samych kroków współpracy.

  Brief to najważniejszy element, potrzebny do wykonania Twojej identyfikacji wizualnej lub strony internetowej. Jest to ankieta, która ułatwi nam zapoznanie się z Twoimi preferencjami wizualnymi. Brief jest załącznikiem do umowy, dlatego ważne, abyś wypełnił go rzetelnie.

 • Formalności 02

  Po zapoznaniu się z wypełnionym przez Ciebie briefem, wyślemy Ci umowę. Poprosimy Cię również o przedpłatę w wysokości 30% kwoty ostatecznej projektu. Przedpłata ma na celu rezerwację czasu na przygotowanie Twojego projektu. Jest dla nas również gwarancją, że podchodzisz do projektu poważnie i zależy Ci na dobrej współpracy.

 • Projekt 03

  Realizację projektu rozpoczynamy od analizy rynku i tworzenia koncepcji. Zależy nam, aby Twoja marka wyróżniała się wśród konkurencji. Każdy projekt przebiega według określonych etapów, a każdy etap jest z Tobą na bieżąco konsultowany. Po akceptacji danego etapu, przechodzimy do następnego. Dopracujemy Twój projekt tak, abyś był w pełni zadowolony z efektu końcowego.

 • Zakończenie 04

  Po ostatecznej akceptacji projektu otrzymasz od nas fakturę końcową do opłacenia pozostałej kwoty projektu. Z dniem dokonania zapłaty otrzymasz majątkowe prawa autorskie do wykonanego projektu.

  Po otrzymaniu zapłaty za wykonany projekt, przekażemy Ci:
  – w przypadku projektu logo i identyfikacji wizualnej: wszystkie niezbędne pliki z projektem,
  – w przypadku strony internetowej: wszystkie niezbędne dostępy do strony.