PROCES współpracy

Każdy projekt z zakresu brandingu i web designu, przebiega według tych samych kroków współpracy

01Odkrycie

Brief to najważniejszy element, potrzebny do wykonania Twojej identyfikacji wizualnej lub strony internetowej. Jest to ankieta, która ułatwi nam zapoznanie się z Twoimi preferencjami wizualnymi. Brief jest załącznikiem do umowy, dlatego ważne, abyś wypełnił go rzetelnie.

02Rezerwacja

Rezerwujemy terminy projektów nawet z kilkumiesięcznym wyprzedzeniem. Zawsze podajemy datę rozpoczęcia realizacji. Czas realizacji projektu jest zależny od wielu czynników takich, jak rodzaj pakietu, współdziałanie klienta i ilość wdrażanych poprawek. Potwierdzeniem rezerwacji terminu jest podpisanie umowy oraz wpłacenie zadatku. Do przygotowania umowy niezbędny jest jednak poprawnie wypełniony brief. 

03Formalności

Po zapoznaniu się z wypełnionym przez Ciebie briefem, wyślemy Ci umowę. Poprosimy Cię również o przedpłatę w wysokości 50% ceny projektu. Przedpłata ma na celu rezerwację czasu na przygotowanie Twojego projektu. Jest dla nas również gwarancją, że podchodzisz do projektu poważnie i zależy Ci na dobrej współpracy.

04Projekt

Realizację projektu rozpoczynamy od analizy marki i tworzenia koncepcji. Zależy nam, aby Twoja marka wyróżniała się wśród konkurencji. Każdy projekt przebiega według określonych etapów, a każdy etap jest z Tobą na bieżąco konsultowany. Po akceptacji danego etapu, przechodzimy do następnego. Dopracujemy Twój projekt tak, abyś był w pełni zadowolony z efektu końcowego.

05Finał

Po ostatecznej akceptacji projektu otrzymasz od nas fakturę końcową do opłacenia pozostałej kwoty projektu. Z dniem dokonania zapłaty otrzymasz majątkowe prawa autorskie do wykonanego projektu. Po otrzymaniu zapłaty za wykonany projekt, przekażemy Ci:
(1) w przypadku projektu logo i identyfikacji wizualnej: wszystkie niezbędne pliki z projektem,
(2) w przypadku strony internetowej: wszystkie niezbędne dostępy do strony.