fbpx

Witaj na stronie Voska Studio. Kreujemy nowoczesne rozwiązania. Zainspiruj się!


Obserwuj nas

Kupuj na

wróć na górę
Rozwiń swoje horyzonty. Poznaj nasze. Dowiedz się kim jesteśmy.

Rozwiń swoje horyzonty. Poznaj nasze. Dowiedz się kim jesteśmy.

Kreatywność

Rzetelność

Terminowość

Pasja

Poznaj nas bliżej

graphic designer / photographer / CEO

web designer / web administrator

Identyfikacja wizualna

Regałka korzysta z usług Voska Studio od kilku miesięcy i jesteśmy bardzo zadowoleni. Bezproblemowy kontakt, niezwykłe, sprofilowane pod nasze potrzebny kreacje i terminowość sprawiają, że nasza współpraca zapowiada się bardzo owocnie. 🙂

REGAŁKA

Magdalena Wytrębowicz

Materiały reklamowe

Ciężko jest znaleźć osobę, która tak profesjonalnie i indywidualnie podejdzie do Twoich potrzeb. Korzystam z usług Voska Studio już po raz czwarty i jestem bardzo zadowolona, wracam zawsze – czasami mam wrażenie, że Asia czyta w moich myślach i wie dokładnie, co chce uzyskać, zobaczyć podczas realizacji zlecenia na dany projekt 😉 Bardzo polecam, bo współpraca z takimi osobami to czysta przyjemność.

Nancy Accessories

Materiały reklamowe

Voska Studio to pełen profesjonalizm i zaangażowanie. Ma moje pełne zaufanie i każdy mój nawet najbardziej wymyślny pomysł idealnie interpretuje i okazuje na swoich projektach. Jestem w 1000% zadowolona i czuję, że Voska Studio to mała cząstka mojej firmy. Polecam serdecznie!

Fyrtel

Aleksandra Przygodzka

Fotografia

Nasza współpraca z Voska Studio przebiegała lepiej niż to mogliśmy sobie wymarzyć. Bardzo zależało nam na tym, żeby móc wspólnie stworzyć język wizualny dla naszej wtedy jeszcze wciąż młodej marki. Poświęciliśmy z Asią sporo czasu na brainstormowanie, eksperymentowanie, szukanie nowych pomysłów na kreacje. Od razu świetnie się rozumieliśmy, mieliśmy bardzo podobne wyczucie estetyki. Gorąco polecamy Voska Studio wszystkim, którym zależy na indywidualnym podejściu i przemyślanych aranżacjach. 😉

Your KAYA

Materiały reklamowe

Świetna współpraca, miła i rzeczowa. Pani Joanna doskonale rozumie nasze potrzeby i oczekiwania, ma świeże spojrzenie na promocję i budowanie marki. Mamy do Voska Studio pełne zaufanie zarówno pod względem pomysłów, jak również ich wykonania. Polecamy!

Wydawnictwo Stara Szkoła

Kreatywność na sprzedaż

Voska Studio to także gotowe produkty, które możesz kupić online. Mamy przyjemność sprzedawać swoje projekty za pośrednictwem tak dużych platform jak Pakamera oraz Empik Marketplace. Znajdziesz tam nasze kartki okolicznościowe, zaproszenia, elementy papeterii ślubnej, a także plannery i dekoracyjne plakaty.