Web design

Pokaż się w sieci

WordPress

Strony internetowe budowane w oparciu o platformę WordPress zapewniają szybki i łatwy dostęp do zarządzania Twoją witryną. Poprzez panel administratora możesz aktualizować treści, dodawać nowe oferty produktowe, przetwarzać zamówienia, uzupełniać wpisy na blogu lub elementy portfolio - jednak to tylko część wszystkich możliwości dostarczanych przez silnik WordPress'a. Ilość dostępnych modułów tego CMS'a, rozszerzających funkcjonalność strony jest tak wielka, że na pewno sprosta ona wymaganiom stawianym nawet przez najbardziej wymagającą markę.

strona wizerunkowa

strona wizytówkowa

strona e-commerce

portfolio

blog / serwis informacyjny

landing page

bez panelu zarządzania witryną

Jeśli potrzebujesz statycznej strony i nie zależy Ci na częstym aktualizowaniu treści, jest to idealna opcja dla Twojej marki. Strony internetowe bez panelu zarządzania witryną dedykowane są dla osób i firm, które nie potrzebują dynamicznego rozwoju przedstawianych treści. To tańsza alternatywa stron internetowych dla mniej wymagających użytkowników.

strona wizerunkowa

strona wizytówkowa

landing page

Zobacz orientacyjne ceny dotyczące wykonania stron internetowych.

Zapoznaj się z procesem projektowania, a następnie wypełnij formularz, abyśmy mogli dokonać dokładnej wyceny Twojego projektu.

Pakiet e-Commerce

Podstawowymi podstronami strony eCommerce wliczonymi w cenę projektu są: FAQ, Koszty dostawy, Wymiany i zwroty, Regulamin oraz Polityka prywatności.

Strona internetowa to dziś niezbędny element budujący Twoją markę

Proces projektowania stron internetowych

Brief to najważniejszy element, potrzebny do wykonania projektu Twojej strony internetowej. Jest to ankieta projektowa, która ułatwi nam zapoznanie się z Twoimi preferencjami i oczekiwaniami wizualnymi. Dzięki niej dowiemy się również jakich funkcjonalności potrzebujesz i będziemy mogli szczegółowo wycenić Twój projekt.

Po zaakceptowaniu przez Ciebie naszej wyceny, wyślemy Ci umowę dotyczącą wykonania projektu. Przesłany wcześniej przez Ciebie brief jest również załącznikiem umowy. To on określa Twoje oczekiwania, dlatego ważne jest, aby został dokładnie wypełniony.

Po podpisaniu umowy poprosimy Cię o przedpłatę (zadatek) w wysokości do 30% kwoty końcowej. Ostateczna wysokość zadatku jest uzależniona od projektu. Nie powinna jednak przekroczyć 30% ceny końcowej. Przedpłata ma na celu przede wszystkim rezerwację czasu na przygotowanie projektu strony internetowej Twojej marki. Dodatkowo jest dla nas gwarancją, że podchodzisz do projektu poważnie i zależy Ci na dobrej współpracy.

Tworzymy wstępne projekty layoutu Twojej nowej strony. Otrzymasz od nas 2 lub 3 zupełnie odmienne projekty layoutu, z których będziesz mógł wybrać właściwy kierunek wizualny.

Po wybraniu jednego zaprezentowanych projektów przystępujemy do pracy nad Twoją stroną internetową. Po ukończeniu pierwotnego projektu layoutu zaprezentujemy Ci stronę i wspólnie będziemy ją dalej modyfikować.

Wprowadzamy wszelkie poprawki do projektu layoutu Twojej strony. Po akceptacji przez Ciebie wersji komputerowej, wdrażamy wersję mobilną strony. Pracujemy również nad wszystkimi oczekiwanymi przez Ciebie funkcjonalnościami.

Po wszelkich poprawkach i testach Twoja nowa strona internetowa jest już w pełni ukończona. Jest to moment ostatecznej akceptacji projektu.

Na tym etapie pozostaje tylko płatność za wykonany projekt oraz przekazanie Tobie wszelkich dostępów do strony.

Poniższy formularz pozwoli nam poznać Twoje oczekiwania odnośnie projektu

Ankieta dotycząca projektu jest niezbędnym elementem naszej pracy. Wypełnij ją dokładnie, abyśmy mogli sprostać Twoim oczekiwaniom wizualnym i wykonać projekt strony z wszystkimi interesującymi Cię funkcjonalnościami. Wszystkie informacje zawarte w briefie objęte są klauzulą poufności i zostaną wykorzystane wyłącznie na potrzeby przygotowania projektu. 

Potrzebujesz wyceny dla strony firmowej czy sklepu online?
Wybierz odpowiedni formularz i uzupełnij.

Uwielbiamy współpracować z pasjonującymi i zaangażowanymi firmami, które chętnie rozwijają swoją markę.
Z przyjemnością zaprojektujemy Twoje nowe miejsce w sieci.