WEB DESIGN

Stwórz unikalną stronę internetową i daj się odnaleźć w sieci

Strona internetowa Twojej marki to pierwsze miejsce w sieci, którego szukają Twoi odbiorcy. Aby poznać szczegółową wycenę, wypełnij brief.

Strona wizerunkowa

PROJEKT NA START

INDYWIDUALNY PROJEKT LAYOUTU

dostosowany do urządzeń mobilnych

STRONA HOME + 4 PODSTRONY

PODSTRONA POLITYKI PRYWATNOŚCI I COOKIES

OPCJE ZARZĄDZANIA TREŚCIĄ

DOSTOSOWANIE STRONY DO WYMOGÓW SEO

nie obejmuje pozycjonowania

INWESTYCJA: od 2499 PLN

Dobierz dodatkowe moduły

Dzięki dodatkowym modułom rozszerzysz możliwości swojej strony wizerunkowej. Potrzebujesz więcej? Napisz do nas, a sprawdzimy, co jeszcze możemy dla Ciebie zrobić.

MODUŁ E-COMMERCE

Przenieś swój biznes do sieci, aby sprzedawać produkty i usługi online

PODSTRONY SKLEPOWE

Strona główna sklepu, podstrony kategorii produktów

KONTO UŻYTKOWNIKA

Strona konta użytkownika, strona rejestracji i logowania

SYSTEM PŁATNOŚCI ONLINE

Integracja strony z systemem płatności online PayU, Przelewy24 lub Tpay

PREZENTACJA PRODUKTÓW

Prosty szablon karty produktu

PROCES SKŁADANIA ZAMÓWIENIA

Strona koszyka, strona zamówienia, strona podziękowania za zamówienie

UZUPEŁNIENIE PRODUKTÓW

Do 5 produktów

Dlaczego Twoja marka powinna mieć stronę internetową?

Dzięki stronie internetowej zaprezentujesz swoją markę, przedstawisz swoje produkty oraz usługi. Dobrze zaprojektowana strona internetowa buduje zaufanie, tworzy relacje i zapewnia odwiedzającym niesamowite wrażenia.

FAQ
Masz pytania? Odpowiedzieliśmy na najczęściej zadawane
Kroki współpracy

Wyceny projektu dokonujemy na podstawie przesłanego briefu. Brief określa wymagania funkcjonalne i wizualne, dzięki temu możemy wykonać projekt strony internetowej dopasowany do Twoich potrzeb. Wszystkie informacje zawarte w briefie objęte są klauzulą poufności i zostaną wykorzystane wyłącznie na potrzeby przygotowania projektu.

Terminy projektów stron internetowych rezerwujemy nawet z kilku miesięcznym wyprzedzeniem. Skontakuj się z nami, aby dowiedzieć się, jakie aktualnie mamy dostępne terminy rozpoczęcia rezalizacji projektu. Orientacyjny termin rezerwacji znajdziesz na stronie Kontakt.

Potwierdzeniem rezerwacji terminu rozpoczęcia realizacji projektu jest akceptacja wyceny, podpisanie umowy oraz wpłata zadatku w wysokości 50% ceny projektu.

Przed rozpoczęciem współpracy musisz przygotować wszystkie niezbędne materiały do realizacji projektu. Materiały różnią się w zleżności od specyfikacji Twojej strony internetowej. Skontaktuj się z nami, a prześlemy Ci listę materiałów do przygotowania.

W związku z tym, że terminy na projekty stron rezerwujemy nawet z kilku miesięcznym wyprzedzeniem, dostarczenie materiałów musi nastąpić na około 14 dni przed rozpoczęciem realizacji. Nie dostarczenie materiałów w określonym terminie może skutkować przesunięciem realizacji na koniec kolejki lub rozwiązaniem umowy. 

FAQ / web design

Czy serwer i domenę otrzymam w cenie projektu?

Nie. Koszty utrzymania serwera i domeny nie są wliczone w cenę projektu. Usługi hostingowe wykupujesz we własnym zakresie. Jeśli potrzebujesz pomocy, chętnie pomożemy wybrać Ci odpowiednie usługi dla Twojej strony.

Jakie materiały muszę dostarczyć do realizacji projektu?

Do realizacji projektu musisz dostarczyć wszelkie treści oraz zdjęcia, które mają znaleźć się na Twojej stronie. Szczegółowy spis materiałów otrzymasz przed rozpoczęciem współpracy.

Od czego zależy ostateczna cena projektu?

Ostateczna cena projektu zależy od Twoich oczekiwań wizualnych oraz funkcjonalnych. Wyceny możemy dokonać dopiero po otrzymaniu wypełnionego briefu.

Co się stanie, jeśli po rundzie poprawek nie będę zadowolony z efektu?

Jeżeli z jakiegoś powodu nadal nie będziesz zadowolony z projektu (co zdarza się bardzo rzadko!), będziemy kontynuować proces udoskonalania według naszej obecnej stawki godzinowej projektanta graficznego.

Jeśli wycofam się ze współpracy, czy wpłacony zadatek zostanie zwrócony?

Nie. Zadatek na poczet projektu nie podlega zwrotowi. Przedpłata ma na celu rezerwację czasu na wykonanie projektu dla Ciebie. Rezerwujemy czas na projekty nawet z kilkumiesięcznym wyprzedzeniem. Jeśli wycofasz się z projektu, możesz niepotrzebnie zabrać czas, który mógł zostać zarezerwowany dla innego klienta. Przedpłata gwarantuje nam, że klienci poważnie podchodzą do realizacji projektu.

Jak mogę zarezerwować termin realizacji?

Skontakuj się z nami, aby dowiedzieć się, jakie aktualnie mamy dostępne terminy rozpoczęcia rezalizacji projektu. Orientacyjny termin rezerwacji znajdziesz na stronie Kontakt. Potwierdzeniem rezerwacji terminu rozpoczęcia realizacji projektu jest przesłanie poprawnie uzupełnionego briefu, podpisanie umowy oraz wpłata zadatku w wysokości 50% ceny projektu.