Web design

Pokaż się w sieci

WordPress

Strony internetowe budowane w oparciu o platformę WordPress zapewniają szybki i łatwy dostęp do zarządzania Twoją witryną. Poprzez panel administratora możesz aktualizować treści, dodawać nowe oferty produktowe, przetwarzać zamówienia, uzupełniać wpisy na blogu lub elementy portfolio - jednak to tylko część wszystkich możliwości dostarczanych przez silnik WordPress'a. Ilość dostępnych modułów tego CMS'a, rozszerzających funkcjonalność strony jest tak wielka, że na pewno sprosta ona wymaganiom stawianym nawet przez najbardziej wymagającą markę.

Bez panelu zarządzania witryną

Jeśli potrzebujesz statycznej strony i nie zależy Ci na częstym aktualizowaniu treści, jest to idealna opcja dla Twojej marki. Strony internetowe bez panelu zarządzania witryną dedykowane są dla osób i firm, które nie potrzebują dynamicznego rozwoju przedstawianych treści. To tańsza alternatywa stron internetowych dla mniej wymagających użytkowników.

strona wizytówkowa

przewidywany czas realizacji 2-3 tygodnie

strona wizerunkowa

przewidywany czas realizacji 3-4 tygodnie

Portfolio

przewidywany czas realizacji 2-4 tygodnie

Strona e-commerce

przewidywany czas realizacji 4-6 tygodni

Strona internetowa to dziś niezbędny element budujący Twoją markę

Proces projektowania

1. Brief

Brief to najważniejszy element, potrzebny do wykonania Twojej strony internetowej. Jest to ankieta, która ułatwi nam zapoznanie się z Twoimi preferencjami.

2. Umowa i przedpłata

Po zapoznaniu się z wypełnionym przez Ciebie briefem, wyślemy Ci umowę. Poprosimy Cię o przedpłatę w wysokości 30% kwoty ostatecznej. Przedpłata ma na celu rezerwację czasu na przygotowanie projektu Twojej strony internetowej, jest dla nas gwarancją, że podchodzisz do projektu poważnie i zależy Ci na dobrej współpracy.

3. Projekt

Projektujemy layout Twojej strony w oparciu o przesłane w briefie informacje dotyczące Twoich oczekiwań wizualnych i funkcjonalnych. W trakcie projektowania będziesz na bieżąco z wprowadzanymi zmianami. Po ostatecznej akceptacji uruchomimy Twoją stronę w sieci.

4. płatność i przekazanie praw autorskich

Na tym etapie pozostaje tylko płatność za wykonany projekt, przekazanie praw autorskich oraz wszelkich dostępów do strony.

Poniższy formularz pozwoli nam poznać Twoje oczekiwania

Ankieta dotycząca projektu jest niezbędnym elementem naszej pracy. Wypełnij ją dokładnie, abyśmy mogli sprostać Twoim oczekiwaniom wizualnym i wykonać projekt strony z wszystkimi interesującymi Cię funkcjonalnościami. Wszystkie informacje zawarte w briefie objęte są klauzulą poufności i zostaną wykorzystane wyłącznie na potrzeby przygotowania projektu. 

Potrzebujesz wyceny dla strony firmowej czy sklepu online?
Wybierz odpowiedni formularz, uzupełnij i odeślij na nasz adres mailowy kontakt@voskastudio.pl.

Uwielbiamy współpracować z pasjonującymi i zaangażowanymi firmami, które chętnie rozwijają swoją markę.
Z przyjemnością zaprojektujemy Twoje nowe miejsce w sieci.