Web design

Pokaż się w sieci

WordPress

Strony internetowe budowane w oparciu o platformę WordPress zapewniają szybki i łatwy dostęp do zarządzania Twoją witryną. Poprzez panel administratora możesz aktualizować treści, dodawać nowe oferty produktowe, przetwarzać zamówienia, uzupełniać wpisy na blogu lub elementy portfolio - jednak to tylko część wszystkich możliwości dostarczanych przez silnik WordPress'a. Ilość dostępnych modułów tego CMS'a, rozszerzających funkcjonalność strony jest tak wielka, że na pewno sprosta ona wymaganiom stawianym nawet przez najbardziej wymagającą markę.

strona wizerunkowa

strona wizytówkowa

strona e-commerce

portfolio

blog / serwis informacyjny

Bez panelu zarządzania witryną

Jeśli potrzebujesz statycznej strony i nie zależy Ci na częstym aktualizowaniu treści, jest to idealna opcja dla Twojej marki. Strony internetowe bez panelu zarządzania witryną dedykowane są dla osób i firm, które nie potrzebują dynamicznego rozwoju przedstawianych treści. To tańsza alternatywa stron internetowych dla mniej wymagających użytkowników.

strona wizerunkowa

strona wizytówkowa

landing page

Wybierz pakiet i stwórz nowoczesną stronę E-Commerce

Dobierz pozostałe komponenty i stwórz stronę eCommerce w pełni dopasowaną do swoich potrzeb

Standard

1999 PLN
 • 1 indywidualny projekt layoutu
 • 1 modyfikacja projektu
 • nielimitowane poprawki
 • slider
 • 5 sekcji na stronie gównej
 • uzupełnienie 5 produktów

Premium

2599 PLN
 • 1 indywidualny projekt layoutu
 • 2 modyfikacje projektu
 • nielimitowane poprawki
 • slider
 • 10 sekcji na stronie głównej
 • uzupełnienie 10 produktów

Ceny pakietów dotyczą projektu i wdrożenia strony eCommerce oraz utworzenia Strony głównej (Home), zawierają podstawowe czynniki wpływające na cenę. Aby poznać ostateczną kwotę, dobierz pozostałe komponenty strony eCommerce.

Modyfikacja to zmiana koncepcji na inną. Poprawka to szczegółowe dopracowanie projektu, zmiana kolorów, dopisanie tekstów, zmiana układu graficznego istniejących elementów projektu lub inne drobne zmiany nieingerujące w koncepcję.

Strona internetowa to dziś niezbędny element budujący Twoją markę

Proces projektowania

1. brief

Brief to najważniejszy element, potrzebny do wykonania Twojej strony internetowej. Jest to ankieta, która ułatwi nam zapoznanie się z Twoimi preferencjami.

2. Umowa i przedpłata

Po zapoznaniu się z wypełnionym przez Ciebie briefem, wyślemy Ci umowę. Poprosimy Cię o przedpłatę w wysokości 30% kwoty ostatecznej. Przedpłata ma na celu rezerwację czasu na przygotowanie projektu Twojej strony internetowej, jest dla nas gwarancją, że podchodzisz do projektu poważnie i zależy Ci na dobrej współpracy.

3. Projekt

Projektujemy layout Twojej strony w oparciu o przesłane w briefie informacje dotyczące Twoich oczekiwań wizualnych i funkcjonalnych. W trakcie projektowania będziesz na bieżąco z wprowadzanymi zmianami. Po ostatecznej akceptacji uruchomimy Twoją stronę w sieci.

4. płatność i przekazanie praw autorskich

Na tym etapie pozostaje tylko płatność za wykonany projekt, przekazanie praw autorskich oraz wszelkich dostępów do strony.

Poniższy formularz pozwoli nam poznać Twoje oczekiwania

Ankieta dotycząca projektu jest niezbędnym elementem naszej pracy. Wypełnij ją dokładnie, abyśmy mogli sprostać Twoim oczekiwaniom wizualnym i wykonać projekt strony z wszystkimi interesującymi Cię funkcjonalnościami. Wszystkie informacje zawarte w briefie objęte są klauzulą poufności i zostaną wykorzystane wyłącznie na potrzeby przygotowania projektu. 

Potrzebujesz wyceny dla strony firmowej czy sklepu online?
Wybierz odpowiedni formularz i uzupełnij.

Uwielbiamy współpracować z pasjonującymi i zaangażowanymi firmami, które chętnie rozwijają swoją markę.
Z przyjemnością zaprojektujemy Twoje nowe miejsce w sieci.