REZERWACJE ZOSTANĄ WZNOWIONE W CZERWCU. ZAPISZ SIĘ NA LISTĘ OCZEKUJĄCYCH 📃

Precious Content
2023
Content creator / social media
Elementy projektu
Identyfikacja wizualna
Materiały do druku
Materiały do mediów społecznościowych
Marka, która z pasją łączy kreatywność z elegancją, tworząc niezapomniane wrażenia dzięki odważnym połączeniom kolorystycznym i unikalnym projektom.
Marka kierowana jest do osób, które oczekują usługi na wysokim poziomie. Usługi oferowane przez markę są usługami, które wymagają kreatywności. Zatem styl marki powinien być odbierany jako kreatywny, pewny siebie, a przy tym elegancki.
elegancja / kreatywność / pewność siebie / wysoka jakość

Nasze wyzwanie

Projektowanie identyfikacji wizualnej dla marki, która ma inspirować kreatywnością i pewnością siebie, było zadaniem wymagającym nie tylko umiejętności, ale i wyobraźni. Naszym wyzwaniem było stworzenie takiego połączenia kolorów, które byłyby nie tylko komplementarne, ale i dynamiczne, przyciągające uwagę i pozostające w pamięci. W stworzonej kreacji zastosowaliśmy połączenie kolorów: fioletowego i pomarańczowego. Fioletowy i pomarańczowy to dwa kolory komplementarne. Takie zestawienie pozwoliło nam uzyskać kontrastowy i dynamiczny efekt, który przyciąga uwagę i zapada w pamięci odbiorcy. Kolor fioletowy kojarzony jest z luksusem, kreatywność, ale również z tajemniczością. Kolor pomarańczowy symbolizuje energię, entuzjazm i optymizm. Kreatywna paleta kolorów została wzbogacona o elegancką typografię. Akcent stanowią rysowane odręcznie elementy graficzne w postaci rozmytych plam farby.

Spodobał Ci się ten projekt?