Fotografia produktowa

Twój produkt w nowej odsłonie

Zadbaj o niebanalne aranżacje swojego produktu i zwiększ sprzedaż

fotografia produktowa, zdjęcia produktowe, zdjęcia aranżowane

Przemyślana kompozycja,

w której każdy element ma ogromne znaczenie. Dodatki dobierane są w taki sposób, aby eksponowały najlepsze cechy przedstawianego produktu i były dopełnieniem całej historii.

Zdjęcia stylizowane

To zdjęcia, na których produkt znajduje się w otoczeniu różnych przedmiotów uzupełniających kompozycję. Podobnie jak w przypadku zdjęć "od góry" mogą prezentować produkt zarówno w social mediach, jak i na stronie internetowej marki.

flat lay

To zdjęcia, które królują w mediach społecznościowych. Są interesującym przedstawieniem produktu przyciągającym tysiące odbiorców. Mogą być wykorzystywane również w lookbookach czy na stronie internetowej marki.

Nasz styl

Kochamy styl boho i bardzo dobrze czujemy się właśnie w takich kreacjach. Tworzymy aranżacje w sielskim, ciepłym klimacie. Stosujemy naturalne dodatki – takie, jak drewno czy rośliny. Uwielbiamy lekkie stylizacje z wykorzystaniem jasnego tła.

Zdjęcia na Instagram

Przyciągającą oko siatka Twojego feedu to klucz do sukcesu! Dzięki pakietowi Instagram otrzymasz niebanalne zdjęcia zachowane w spójnej stylistyce.

Instagram

9 zdjęć
Format 1:1
Spójny preset
Aranżacja tworząca historię
inwestycja: 399 PLN

Zdjęcia na Twoją stronę

Pokaż swój produkt w nowej odsłonie i zyskaj wielu odbiorców. Dzięki pakietom otrzymasz wysokiej jakości zdjęcia w różnorodnych aranżacjach.

Basic

10 zdjęć do 5 dodatkowych ujęć
Dowolny format
Obróbka graficzna
Indywidualna aranżacja

inwestycja: od 499 PLN

Plus

20 zdjęć do 7 dodatkowych ujęć
Dowolny format
Obróbka graficzna
Indywidualna aranżacja

inwestycja: od 899 PLN

Stwórzmy razem wyjątkowy projekt

Uwielbiamy współpracować z pasjonującymi i zaangażowanymi firmami, które chętnie rozwijają swoją markę. Z przyjemnością zadbamy o interesujące zdjęcia Twojego produktu.