Tudomek Logo 05

Dziękujemy serdecznie za projekt nowej strony:) To, co doceniam ogromnie od początku współpracy to bardzo zorganizowany proces, terminowość i szybka reakcja. Ze względu na swój zawód miałam okazję współpracować z kilkoma firmami tworzącymi strony www i Voska Studio przebija je wszystkie. Na współpracę zdecydowaliśmy się ze względu na design - jesteśmy zachwyceni nową stroną zarówno pod kątem wizualnym jak i tym, że cały proces był dzięki Wam przyjemnością, a Wasze projekty są spójne z naszym gustem. Nawet nie wiemy kiedy, akceptując projekty kolejnych podstron lada moment mieliśmy gotową, zaprogramowaną stronę. Strona ma wdrożony system rezerwacyjny i na początkowym etapie testowania Mateusz reagował natychmiastowo na wszystkie zgłaszane potencjalne problemy. Zdecydowanie polecamy i będziemy w przyszłości korzystać z Waszych usług (jak tylko uda się złapać u Was terminy ahaha:)). Dziękujemy ogromnie i trzymamy kciuki za rozwój i przede wszystkim za to, aby zawsze udawało Wam się utrzymać takie podejście do Klienta! 🙂

Tu Domek

Bardzo spodobał mi się klimat i styl w jakim Voska Studio tworzy swoje realizacje, stąd mój wybór. Identyfikacja wizualna, którą przygotowała dla mojej marki Pani Joanna jest przepiękna, spójna, estetyczna i tworzy taki klimat jaki sobie wymarzyłam. Natomiast Pan Mateusz przygotował wspaniały, rozbudowany technicznie, ale przede wszystkim estetyczny i spójny sklep internetowy, co nie jest łatwym zadaniem. Marka i sklep na pewno wyróżnią się na rynku oryginalnością. Jestem bardzo zadowolona ze współpracy, która była efektywna, precyzyjna oraz dostosowana do moich potrzeb.

Adrianna Ludwig – Limonette

Ohsobello

Joanna to profesjonalistka w każdym calu... a Jej zdjęcia się przepiękne... Współpraca z Nią to czysta przyjemność... bez zbędnych formalności, bez miliona zbędnych spotkań, telefonów, ustaleń... prosto i do rzeczy, co w tym zwariowanym świecie ma swoje niewątpliwe atuty. SAMYCH SUKCESÓW W KOLEJNYCH SESJACH, Joanno! Polecamy z całego serca!!!

Oh So Bello

Współpraca z firmą Voska to jedna z lepszych, baa nawet najlepsza współpraca jakiej miałam okazję doświadczyć w trakcie prowadzenia mojego biznesu. Poza tym, że efekt końcowy przerósł moje oczekiwania, to muszę podkreślić ogromny profesjonalizm i podejście firmy do klienta, które ja właśnie jako klient bardzo cenię. Bardzo dziękuje za współpracę i polecam wszystkim!

Emily

Sensumi Logo 01

Bardzo się cieszę, że trafiłam na Voska Studio. Styl pracy i wyczucie estetyki Pani Joanny idealnie wpisał się w potrzeby naszej marki, a projekt spełnił wszystkie oczekiwania. Pani Joanna bardzo rzetelnie układa i realizuje harmonogram pracy, dostarcza wszystkie elementy projektu w terminie, a przede wszystkim tworzy piękne, kreatywne rozwiązania. Bardzo polecam jej usługi wszystkim markom, które stawiają swoje pierwsze kroki.

Anna Swatek – Sensumi

Soberpolishgirl Logo Obszar Roboczy 1

Jestem bardzo zadowolona zarówno z rezultatów współpracy jak i całego jej przebiegu. Świetny kontakt z Panią Joanną, pozwolił na wypracowanie kompromisu dotyczącego czcionek, tak, żeby były czytelne (to dla mnie ważne) i jednocześnie współgrały z innymi elementami marki. Logo jest strzałem w dziesiątkę! Nie bez powodu zdecydowałam się, aby po ukończeniu projektu identyfikacji wizualnej, Voska Studio zajęło się również pracą nad moją stroną internetową.

Sober Polish Girl

Zrzut Ekranu 2022 04 7 O 17.34.34

Lepszego partnera niż Voska Studio nie mogłam sobie wymarzyć na początku mojej przygody ze swoją pierwszą w życiu stroną internetową. To bardzo ważne kto Cię wspiera i prowadzi cierpliwie za rękę, gdy jesteś na początku drogi. Bardzo polecam!

Anna Sambor – GRUSHKA.pl

Basiajozefiak Logo

Voska Studio opracowała identyfikację wizualną mojej marki. Szukałam firmy, która podkreśli charakter mojej marki wyciągając esencje z tego kim jestem i jaki mam gust, i dziś mogę śmiało powiedzieć, że Voska Studio spełniło to oczekiwanie. Miałam poczucie, że Studio bardzo dba o moje zadowolenie ze współpracy i nie pozostawia moich wątpliwości bez odpowiedzi. Cały czas czułam się zaopiekowana, kontakt był zawsze bardzo profesjonalny i sprawny. Jeśli zastanawiasz się nad powierzeniem swojej marki profesjonalistom, to nie szukaj dalej. Ja jestem zachwycona efektem końcowym!!!

Basia Józefiak

logo, identyfikacja wizualna marki, projektowanie identyfikacji, branding

Co by tu dużo pisać! Znamy się już ponad rok i jest to świetna współpraca! Zaczęliśmy od grafik na social media, stworzyliśmy nową stronę internetową. Jestem osobą, którą co jakiś czas potrzebuje dokonać zmian i jeśli się zgłaszam z nimi do Voska - to zawsze mogę liczyć na szybką realizację. TERMINOWOŚĆ - specjalnie napisane z dużych, bo tylko oni się trzymają terminów, wsparcie, pomoc i wyrozumiałość. Asia i Mateusz to nie tylko zespół, który coś wykona! To po prostu coś WIĘCEJ. Podpowiedzą, co warto zrobić, poprawią w kryzysowym momencie usterki na stronie. Duża KREATYWNOŚĆ i POWIEW świeżości w informatyce to właśnie Voska Studio! Jeśli tylko mogę, to ich polecam i polecać będę. Bardzo Wam dziękuję za Waszą pracę i to, co robicie, ponieważ ROBICIE TO DOBRZE!

Mateusz Ćwiek – MAQTT

logo, identyfikacja wizualna marki, projektowanie identyfikacji, branding

Współpraca przebiegła bardzo sprawnie i przyjemnie. Przede wszystkim duże zrozumienie oraz zasoby kreatywności. Studio tworzone przez ludzi z pasją oraz chęcią tworzenia wyjątkowych rzeczy. Jak najbardziej polecam 🙂

Coucou Interiors

logo, identyfikacja wizualna marki, projektowanie identyfikacji, branding

Profesjonalni, sympatyczni, kreatywni. Współpraca z Voska to prawdziwa przyjemność. Dziękuję za Waszą pracę:)

Serdeczna Stomatologia

Hm Logo Czarne 01

Współpraca z firmą Voska Studio była dla mnie prawdziwą przyjemnością. Wszystkie etapy prac nad marką mojej firmy przebiegły bardzo sprawnie i szybko. Natomiast uwagi były realizowane zgodnie z moimi potrzebami a z drugiej strony sugestie Pani Joanny wzbogaciły cały projekt, tak że efekt przekroczył moje oczekiwania. Firma godna polecenia, gotowa podjąć i sprostać każdemu wyzwaniu. Dziękuję!

Agnieszka Tomczak – Harmonia

logo, identyfikacja wizualna marki, projektowanie identyfikacji, branding

Regałka korzysta z usług Voska Studio od kilku miesięcy i jesteśmy bardzo zadowoleni. Bezproblemowy kontakt, niezwykłe, sprofilowane pod nasze potrzebny kreacje i terminowość sprawiają, że nasza współpraca zapowiada się bardzo owocnie.

Regałka

Chcesz podzielić się swoją opinią?

Skorzystaj z formularza na naszej stronie